آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو گلکسی اس ۸ ویژگی Dolby Atmos را به آن اضافه می کند

ب

آپدیت اندروید 8.0 اوریو گلکسی اس 8 ویژگی Dolby Atmos را به آن اضافه می کند

نسخه های بتای اندروید ۸٫۰ اوریو برای گوشی های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه شده است و شرکت سامسونگ رام هایی از این آپدیت بزرگ را در اختیار کاربران قرار می دهد تا نقص های آنها مشخص شود حالا یکی از این کاربران رام جدید سامسونگ برای گوشی های اس ۸ و اس ۸ پلاس را به نمایش عمومی گذاشته است که نشان می دهد در آپدیت جدید اندروید ۸٫۰ اوریو ویژگی Dolby Atmos هم به آن اضافه شده است در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو برای گلکسی اس ۸

تعدادی از کاربران موفق شده اند که نسخه بتای اندروید ۸٫۰ اوریو را بر روی گوشی گلکسی اس ۸ خود با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ نصب کنند جالب است که بدانید در این بروز رسانی سامسونگ ویژگی Dolby Atmos را گلکسی اس ۸ اضافه کرده است.این ویژگی با تنظیمات پیش فرض اکولایزری که دارد باعث می شود شما بهترین صدای خروجی را دریافت کنید ، ویژگی Dolby Atmos زمانی مشخص می شود که شما از هدست برای گوشی دادن به موزیک صدا و یا فیلم گوش دهید تا از کیفیت خیره کننده آن لذت ببرید.

کاربرانی که نسخه بتای اندروید ۸٫۰ اوریو را نصب کرده اند گفته اند که نرم افزار به خوبی کار نمی کند و وقتی در بین ویژگی های مخاف صدایی آن جابه جا شوید تغییری احساس نخواهید کرد و یا حتی اگر بعد از فعال کردن این ویژگی بخواهید آن را غیرفعال کنید ، برنامه غیر فعال نمی شود.

 

مشخص است که نسخه جدید اندروید ۸٫۰ اوریو سامسونگ دارای نقص ها و باگ هایی است که باید کاربران تا رفع کامل آنها منتظر باشند ولی این احتمال وجود دارد که کاربران تا یک ماه دیگر آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو را دریافت کنند.

 

اگر شما هم از کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۸ هستید در ماه آینده خبرهای خوبی برای گوشی پرچم دار خود دریافت خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *