اپل به عنوان چهارمین برند پرفروش لپ تاپ در جهان شد

ب

اپل به عنوان چهارمین برند پرفروش لپ تاپ در جهان شد

بیشتر افرادی که از زمان کودکی با کامپیوتر ها کار کرده اند بیشتر با ویندوز آشنا بوده انند و برای همین بیشتر افراد به ویندوز عادت دارند تا سیستم عامل مک ولی با این حال این سیستم عامل بسیار نرم و روان کار می کند و شما را از ارور های گاه و بیگاه ویندوز ها آزاد می کند آپدیت های سریع سیستم عامل مک باعث می شود عملکرد مک بوک شما روز به روز بهتر از قبل شود جالب است بدانید که اپل جایگاه برند پرطرفدار ایسوس را گرفته است و توانسته در فروش لپ تاپ از ایسوس جلو بزند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

اپل در جایگاه چهارمین برند پرفروش لپ تاپ در جهان قرار گرفت

طبق گزارش های رسمی از TrendForce آمده که اپل توانسته است از برند ایسوس پیشی بگیرد و سهم بازار را به خودش اختصاص دهد این در حالی است که بسیاری از کاربران تصور می کنند ایسوس پر فروش ترین برند لپ تاپ است ولی این آمار رسمی چیزی خلاف این را ثابت می کند.در گزارش TrendForce اپل جایگاه ۴ را در فروش لپ تاپ به خودش اختصاص داده است.

 

در سال ۲۰۱۶ میلادی برند ایسوس در جایگاه چهارم قرار داشت و سهم بازار این برند حدود ۱۰٫۳ درصد بود که درهمان سال سهم بازار اپل، حدود ۸٫۳ درصد اعلام شد. ولی این اعداد و ارقام در سال ۲۰۱۷ تغییر کرد و وضعیت ایسوس در سهم بازار سقوط کرد و به عدد ۹٫۵٪ کاهش یافت. در عوض سهم بازار اپل رشد کرد و به رقم ۹٫۶٪ افزایش یافت. سایت TrendForce همچنین پیش بینی می کند که اپل همچنان به افزایش سهم بازار خود ادامه خواهد داد و می تواند در سال ۲۰۱۸ این رقم را به ۱۰٫۴ درصد برساند. این در حالی است که سهم بازار ایسوس با همین روند به عددی کمتر از ۹٫۸ درصد خواهد رسید.

 

البته آنچه مسلم است، اپل هنوز از بقیه رقبا عقب تر بوده و فاصله زیادی با آنها دارد. گفته می شود که اپل از کمپانی هایی همچون HP و Lenovo که بیش از ۲۰ درصد از سهم بازار را آن خود کرده اند، فاصله زیادی دارد ولی این برند، می تواند خودش را به کمپانی Dell که اکنون ۱۵٪ سهم بازار را از آن خود کرده است، در آینده نزدیک برساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!