اپل تولید آیفون ۱۰ را افزایش می دهد

ب

اپل تولید آیفون 10 را افزایش می دهد

شرکت اپل یکی از پرفروش ترین و سود آور ترین محصولی که دارد همین آیفون ها هستند که حدود ده سال است از معرفی آنها می گذرد.بعد از عرضه آیفون ۱۰ به مناسبت ده سالگی آیفون ، اپل یک محصول جدید با طراحی تمام صفحه ساخت که مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفت البته بازخوردهای منفی هم به همراه داشت.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

آیفون ۱۰

گران ترین آیفون ساخته شده تا به امروز در طول ده سال گذشته به آیفون ۱۰ می رسد که با برچسب قیمت ۱۰۰۰ دلار به فروش می رسد.بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که اپل فروش چندانی از این محصول نداشته باشد اما نظرات این افراد اشتباه از آب در آمد ولی زمانی که فروش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس با کاهش بسیار شدیدی مواجه شد همه نظرات به سمت آیفون ۱۰ رفت زیرا این مورد را منتظر بودن مردم برای خرید آیفون ۱۰ می دانستند.

 

نظرات دوم درست بود و بعد از پیش فروش آیفون ۱۰ اپل در روز جمعه موجودی آیفون ۱۰ اپل در ده دقیقه تمام شد و بعد از عرضه آیفون ۱۰ به اپ استور ها با صف های طولانی جلوی این مراکز کاربران منتظر خرید آیفون ۱۰ اپل بودند.

 

حالا یکی از تحلیل گران ارشد اپل گفته است تقاضا برای خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و همچنین آیفون ۱۰ اپل با افزایش زیادی مواجه خواهد شد.دلیل این موضوع هم نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس خوانده شده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!