فروش روزانه اپل به یک میلیون آیفون در روز رسید

ب

فروش روزانه اپل به یک میلیون آیفون در روز رسید

محصولات اپل همیشه از بهترین های بازار و از با کیفیت ترین محصولات بازار ساخته شده اند و همیشه انتخاب اول بسیاری از کاربران بوده اند.در سال های اخیر اپل در محصول آیفون خودش زیاد نو آوری چندانی نداشته است ولی با تولد ده سالگی آیفون حالا اپل از محصول جدیدی به نام آیفون ۱۰ رونمایی کرد که توجه بسیاری از کاربران را به خودش جلب کرد در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

فروش روزانه یک میلیون آیفون

آیفون ۱۰ گران ترین آیفون ساخته شده تا به امروز بوده است که اپل در تاریخ ساخته آیفون ها به فروش رسانده است.بسیاری از تحلیلگران بازار بر این باور بودند که اپل امسال با این برچسب قیمت یعنی ۱۰۰۰ دلار با شکست سنگینی روبه رو می شود اما استقبال از این آیفون آنقدر زیاد بود که موجودی آیفون ۱۰ در اولین روز پیش فروش در ۳ دقیقه به پایان رسید و این خود نشان از موفقیت اپل و اعتماد کاربران به او در سال های گذشته است.

طبق آمار غیر رسمی ارائه شده اپل روزانه از هر مدل از آیفون ها یعنی آیفون ۱۰ ، آیفون ۸ پلاس و همینطور آیفون ۸ یک میلیون نسخه می فروشد البته در این بین آیفون ۸ پلاس از محبوبیت بیشتری نسبت به دو مدل دیگر برخوردار است و بیشترین روش را به خودش اختصاص داده است.

 

طبق آمار غیر رسمی آیفون ۸ حدود ۲٫۲۲% از کل آیفون های مجود در بازار را تشکل می دهد که این درصد یعنی حدود ۱۷٫۵ میلیون گوشی آیفون ۸ تا به اکنون به فروش رسیده است.همینطور آیفون ۸ پلاس که بیشترین سهم را به خودش اختصاص داده است ۲٫۹۴% که یعنی حدود ۲۳ میلیون آیفون ۸ پلاس تا به اکنون به فروش رسیده است. جالب است بدانید آیفون ۱۰ هم آمار خیره کننده ای داشته است و ۲٫۶۳ % کل آیفون های بازار را تشکل می دهد که یعنی حدود ۲۰٫۷ میلیون گوشی آیفون ۱۰ تا به اکنون به فروش رسیده است.

 

همانطور که قبل تر به آن اشاره کردیم این آمار به صورت غیر رسمی است ارائه شده است و نمی توان به یقین گفت این آمار درست و رسمی است ولی با این حال می توان گفت آمار فروش آیفون های اپل نزدیک همین میزان است.

 

با این حال یکی از سایت های تحلیلی به نام MixPanel گفته است که میزان فروش آیفون ۸ پلاس با رشد چشمگیری نسبت به سایر محصولات دیگر روبه رو خواهد شد باز با این حال مشخص نیست که تحلیل های این سایت ها هم درست از آب در بیاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!