جزئیات پچ امنیتی آوریل ۲۰۱۸ توسط سامسونگ

ب

جزئیات پچ امنیتی آوریل 2018 توسط سامسونگ

وقتی شرکت سامسونگ پچ امنیتی ماه آوریل ۲۰۱۸ را برای یکی از گوشی های هوشمندش در آخر ماه گذشته ارائه داد تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت قبل از ارائه این آپدیت جزئیاتی از محتویات این پچ امنیتی توسط گوگل منتشر شده بود. ولی امروز همه چیز تغییر کرد که سامسونگ و گوگل اطلاعاتی را در مورد آخرین پچ امنیتی منتشر کردند. البته طبیعی است که دستگاه های هوشمند گوگل مانند پیکسل و نکسوس قبل از این نیز بروزرسانی هایی را با جدیدترین پچ های امنیتی دریافت کرده بودند ولی این در حالی است که چند هفته ای طول کشید تا سامسونگ این بروزرسانی را برای سایر دستگاه هایش در اکثر کشورهای دنیا به صورت عمومی منتشر کند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

پچ امنیتی ماه آوریل سامسونگ و جزئیات آن

پچ امنیتی ماه آوریل ۲۰۱۸ نفوذپذیری ها و ایرادات امنیتی زیادی را که اندورید را تحت تأثیر قرار می دهند برطرف می کند. همچنین این آپدیت خطرات بزرگ امنیتی کوچک و بزرگ دیگری را نیز هدف قرار خواهد داد که البته فیکس های اختصاصی نرم افزار سامسونگ نیز در این بروزرسانی آورده شده است و ۸ تا از این ایرادات را برطرف خواهد کرد. حداقل یکی از این ۸ ایراد امنیتی آن قدر جدی بوده است که در بولتن امنیتی آوریل منتشر نشد، چرا که به هکرها اجازه می داد تا پیش از انتشار بروزرسانی از کاربرانی که این آپدیت را دریافت نکرده اند توسط هکرها سوء استفاده شود. با در نظر گرفتن این موضوع که همه پچ ها برای گوشی خاصی منتشر نمی شوند، اطلاعات موجود در مورد این ایرادات امنیتی بهتر است مخفی بماند تا مشکلاتی برای کاربران پیش نیای.

جزئیات پچ امنیتی آوریل 2018 توسط سامسونگ

سامسونگ با انتشار جدیدترین پچ امنیتی، بار دیگر بروزرسانی را برای دستگاه های هوشمند غیر پرچمدارش پیش از بقیه منتشر نموده و انتظار می رود که دستگاه بعدی که این پچ را در ماه آوریل دریافت می کند یکی از گوشی های میان رده گلکسی A باشد. البته همه انتظار دارند که گوشی های هوشمند گران قیمت این کمپانی نیز پچ مورد نظر را دریافت کنند و بیشتر از این منتظر نمانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *