خریداران ناراضی آیفون ۱۰

ب

خریداران ناراضی آیفون 10

پیشرفت تکنولوژی و نوآوری های جدید با اینکه همیشه باعث یک گام به جلوتر رفتن بشریت می شود اما گاهی به مزاج خیلی ها خوش نمی آید.این اتفاق هم برای شرکت اپل و کاربرانش اتفاق افتاده است.بیشتر از یک ماه است که آیفون ۱۰ معرفی شده و در هفته گذشته راهی بازار شده است آیفون ۱۰ مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفت با اینکه بازخوردهای مثبت زیادی داشته در مقابل بازخورد های منفی بسیاری هم داشته است.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

آیفون ۱۰

بعد از معرفی آیفون ۱۰ اپل و برچسب پایه قیمتی ۱۰۰۰ دلاری آن بسیاری از تحلیلگران گفتند که این آیفون فروش بالایی را نخواهد داشت و شاید اپل در این راه شکست بخورد اما بعد از عرضه آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به بازار اپل با کاهش فروش این دو نسخه از آیفون روبه رو شد که دلیل این اتفاق را انتظار کاربران برای خرید آیفون ۱۰ می دانستند.که البته این انتظار هم درست از آب در آمد.

 

خیلی از کاربران در  لحظه پیش فروش این گوشی موفق نشدند در آن ثبت نام کنند چرا که موجودی ۲ یا ۳ میلیونی اپل از آیفون ۱۰ در کمتر از ده دقیقه خالی شد و این خود یک رکورد بی نظیر برای اپل به حساب می آید.بعد از عرضه آیفون ۱۰ به فروشگاه ها و صف کشیدن مردم برای خرید آیفون ۱۰ نشان داد که کاربران چقدر مشتاق استفاده از آخرین نسخه از آیفون شرکت اپل هستند.

 

بسیاری از کاربران از خرید خود راضی بوده اند اما در مقابل اپل نتوانست کاربران چندین ساله خودش را راضی نگه دارد تعدادی از کاربران بعد از خرید آیفون ۱۰ از خرید خود ناراضی بوده اند و آن را برای اپل پس فرستاده اند.

 

یکی از کاربران اپل که در اولین پیش خرید آیفون ۱۰ موفق به خرید آیفون ۱۰ اپل شد و گوشی برایش ارسال شد از خرید خودش ناراضی بوده است.یکی از کاربران چندین ساله اپل که توجه خیلی از رسانه ها را به خودش جلب کرده است از خرید آیفون ۱۰ خود ابراز پشیمانی کرده است و بعد از سه روز کار کردن با این گوشی آن را برای اپل پس فرستاده است.

 

یکی از دلایلی که کاربران بعد از خرید گوشی آیفون ۱۰ را پشیمانی می کند نبود دکمه هوم است که بسیاری از کارها را برای کاربران ساده تر کرده بود.یکی دیگر از دلایل بالای صفحه نمایش است که دو شیار در آن وجود دارد یکی آنتن و دیگری باتری که میزان باتری را به صورت درصد نمایش نمی دهد.

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!