آموزش زبان انگلیسی جلسه اول مقدمه

ب

آموزش زبان انگلیسی جلسه اول مقدمه

بعضی از افراد علاقه بسیاری به دیدن فیلم دارند اما مدت زیادی را منتظر مانده اند تا فیلم مورد نظر آنها به زبان فارسی دوبله شود یا نه فایل زیرنویسی برای آن قرار داده شود.بعضی از افراد دوست دارند خبرهای جدید را در سایت های خبری بزرگ جهانی در سریع ترین زمان ممکن بخوانند یا بشنوند.بعضی از افراد به دنبال یادگیری موضوع جدیدی هستند اما منابع فارسی برای آن یافت نمی شود و نیاز دارند که از منابع خارجی استفاده کنند همه این موارد و مواردی که در نظر شما است نیازمند یادگیری زبان انگلیسی است که شما باید در جوامع امروزی زبان انگلیسی خودتان را در سطح بسیار بالا و یا حداقل متوسط برسانید.

آموزش زبان انگلیسی

با توضیحات بالا شاید به این نتیجه رسیده باشید چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم.اما برای فهم و درک این موضوع بیاید باهم تاریخچه زبان انگلیسی را ببینیم و در مورد این زبان که اکنون از آن به عنوان یک زبان بین المللی یاد می شود از کجا سرچشمه گرفته است و چگونه به تکامل رسیده است.

زبان انگلیسی به یکباره تشکیل نشده است این زبان در طول یک زمان ۱۴۰۰ ساله کم کم به تکامل رسید.شکل اولیه زبان انگلیسی در قرن ۵ میلادی توسط مهاجران انگولا ساکسون به جزیره انگلستان آورده شد.که به آن زبان انگلیسی کهن می گویند.بعد از آن زبان انگلیسی میانه در قرن ۱۱ میلادی در فتح انگلستان توسط نرمن ها شکل گرفت.

زبان انگلیسی که امروزه آن را میشناسید و می شونید در قرن ۱۵ میلادی و با اختراع ماشین چاپ شکل گرفت.به دلیل قدرت امپراطوری بریتانیا زبان انگلیسی در قرن های ۱۷ و ۲۰ میلادی در جهان گسترش پیدا کرد.

یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان است اما نیاز به درک و تمرین زیاد دارد.

ما در حالا آی تی به شما کمک می کنیم تا بتوانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و بعد از به پایان رسیدن دوره شما می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید و یا آن را درک کنید مقاله های خود را ترجمه کنید و یا به انگلیسی برگردانید.

و این کار نیازمند این است که شما در یادگیری زبان انگلیسی تمام تلاش خودتان را بکنید.پس در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید و ما را به دوستان خودتان معرفی کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!