پنج موردی که اپل در آیفون های سال بعد ایجاد کند

ب

پنج موردی که اپل در آیفون های سال بعد ایجاد کند

همیشه ساخته دست بشریت مشکلی داشته و نمی توان گفت بی نص است این نواقص هرچقدر برند معروف تری باشد بیشتر در چشم کاربران و سایت های فناوری می آید تا جایی که سایت های معروف مانند فون آرنا برای بهبود این نواقص پنج توضیه به اپل کرده اند تا این مشکلات رفع شوند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

از گوشی آیفون ۱۰ اپل انتقاد های زیادی شد و این انتقاد ها به طراحی و قیمت بسیار بالای آن وارد بود تا جایی که آنقدر فروشش پایین بود که اپل تولید آن را کاهش داد و زمزمه های توقف تولید آن در بین رسانه ها در حال پخش شدن است اما آیا واقعا آیفون ۱۰ اپل که نمادی از قدرت سخت افزاری و طراحی آیفون های اپل است توانست آنطور که باید و شاید انتظارات این کمپانی و کاربرانش را برطرف سازد یا خیر.

بسیاری از کاربران از جمله خوده بنده اصلا با طراحی این آیفون ارتباط برقرار نکردم و طراحی تکراری آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس بسیار زیباتر از آیفون ۱۰ به نظره شخص بنده آمد این آیفون چند ایراد هم دارد که انتظار می رود اپل در سال جاری آنها را برای آیفون های جید برطرف کند.

سوییچ کردن بین برنامه ها

یکی از ایرادهای آیفون ۱۰ به دلیل نبود دکمه هوم سوییچ کردن بین برنامه ها است که در نسخه iOS 11.3 سرعت این قسمت افزایش چشمگیری پیدا کرده است ولی باید بهبود هایی در آن بازهم ایجاد شود تا تجربه کاربری بهتری از آن برای کاربران ایجاد شود.به عقیده بسیاری از کاربران طراحی دوباره این ویژگی از صفر بهتر است تا مشکلات این قسمت برطرف شود.

بیرون زندگی دوربین

پنج موردی که اپل در آیفون های سال بعد ایجاد کند

این مورد را می شود با روش های حل کرد مانند انداختن قاب برای گوشی ولی بیرون زدگی دوربین از آیفون ۶ شروع شد ولی در آیفون ۷ این بیرون زندگی تا حدودی بهتر شده بود و کمی از بدنه گوشی از لنز دوربین محافظت می کرد ولی در آیفون ۱۰ این بخش بسیار لب تیز و خشک است که باید این مورد را هم در آیفون های سال ۲۰۱۸ اپل برطرف سازد موضوع بعدی طراحی نسبتا زشت قرار گیری لنز دوربین است البته شاید برای بسیاری از کاربران دلچسب هم باشد.

کنترل سنتر

یکی از قسمت های پرکاربرد در آیفون ها و مخصوصا آیفون ۱۰ بخش کنترل سنتر آن است که در سیستم عامل iOS 11 این بخش به کل تغییر کرد.در آیفون های مانند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و همینطور آیفون های سال های گذشته شما انگشت خودتان را از پایین به بالا می کشید و کنترل سنتر برای شما باز می شود ولی در آیفون ۱۰ این موضوع فرق دارد شما باید از گوشه سمت راست بالای نمایشگر از بالا به پایین انگشت خودتان را بکشید تا کنترل سنتر برای شما باز شود و اگر از بخش سمت چپ انگشت خودتان را به پایین بکشید نوتیفیکیشن ها برای شما باز می شود که این برای کاربران دست چپ و بعضی دیگر مشکلاتی را ایجاد کرده است.

تغییرات در کلید های فیزیکی

پنج موردی که اپل در آیفون های سال بعد ایجاد کند

طبق ادعای بسیاری از کاربران دکمه های آیفون ۱۰ لبه های تیزی دارند که با در قرار دادن در جیب و لباس باعث نخ کش شدن می شود البته این موضوع را به شخصه خوده بنده هم تا به حال نشنیده بودم ولی این ادعا وجود دارد اگر هست باید اپل این موضوع را هم برطرف سازد.

ویژگی جدید Face ID

فیس آیدی یکی از مدرن ترین بخش های آیفون ۱۰ بوده است اما واقعا جایگزین امنی برای آیفون ها به حساب نمی آید و تاچ آیدی را می توان امن ترین ویژگی برای آیفون دانست نمی توان منکر تکنولوژی شد ولی فیس آیدی هنوز به درجه امنیت و پایداری خودش نرسید و هنوز کار زیادی دارد که باید اپل بر روی آن انجام دهد.

با این وجود اگر قصد خرید آیفون ۱۰ را دارید بازهم با افرادی که از این گوشی استفاده می کنند مشورتی بکنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!