پرچم دار بعدی هواوی با کپی برداری از آیفون ۱۰

ب

پرچم دار بعدی هواوی با کپی برداری از آیفون 10

اپل در سال های گذشته نوآوری های جدیدی داشته است (ولی در چند سال اخیر خیر).گاهی شرکت ها از روی محصولات اپل طرحی یا حتی اسمی را کپی برداری می کنند و اپل با طرح شکایت از آنها جریمه میگیرد که این خودش هم شاید یک کسب درآمد است! . اپل که برای تولد ده سالگی آیفون ، آیفون ۱۰ را معرفی کرد خواست که یک محصول جدید و منحصر به فرد را روانه بازار کند.اما این طراحی جدید اپل جایی برای قرار دادن دوربین سلفی و سایر سنسور ها می خواست که اپل با طراحی ناچ یعنی برش بالای صفحه نمایش یک گوشی جدید و البته کمی زشت روانه بازار کرد در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

خرید یک گوشی ۱۰۰۰ دلاری شاید برای خیلی از افراد مقرون به صرفه نباشد و یک گوشی ۳۰۰ دلاری هم کار کاربران را راه بیندازد اما می توان به این موضوع مطمئن بود که اپل سنگ بنای پرچم داران سال ۲۰۱۸ را از نظر قیمتی بسیار بالا خواهد برد و گوشی های ۱۰۰۰ دلاری یک موضوع ساده و همیشگی خواهد شد با این حال شرکت هایی مانند هواوی و… گاهی کپی برداری هایی می کنند که شاید باعث رفاه کاربران نیز شود اما کپی برداری از آیفون ۱۰ برای خوده من هیچ جذابیتی ندارد.

با این حال هواوی قصد دارد که در سال آینده پرچم دار بعدی خودش را یعنی هواوی P11 را شبیه به آیفون ۱۰ بسازد که این مورد را خوده هواوی هم تایید کرده است که از محصول آیفون ۱۰ اپل کپی برداری کرد است با این حال اگر چنین باشد سال آینده تیتر سایت های فناوری شکایت اپل از هواوی را شاهد خواهیم بود البته این در صورتی است که هواوی بدونه اجازه اپل این کار را انجام دهد و هنوز از دست های پشت پرده هواوی خبری نیست.

به گفته منابع خبری هواوی گوشی P11 را با یک صفحه نمایش تمام صفحه ۶٫۱ اینچی و رزولیشن ۱۰۸۰ * ۲۱۶۰ را شاهد خواهیم بود که طراحی بالای صفحه نمایش آن همانند آیفون ۱۰ شاید با تغییرات جزئی همراه باشد.

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!