تست ضربه آیفون ۱۰ در مقابل آیفون ۸

ب

تست ضربه آیفون 10 در مقابل آیفون 8

یک ماهی از معرفی آیفون های جدید اپل می گذرد و اپل طبق قولی که داده بود به موقع آیفون ۱۰ را که به مناسبت ۱۰ سالگی آیفون طراحی کرده بود را راهی بازار کرد.آیفون ۱۰ یکی از گران ترین آیفون های ساخته شده تا به حال توسط اپل است که تا به الان در بازار عرضه شده است.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

تست ضربه آیفون ۱۰

اما گوشی های آیفون ۱۰۰۰ دلاری تا چه میزان در مقابل ضربه و افتادن از دست شما مقاومت دارند.همانطور که می دانید آیفون های سال گذشته اپل به صورت کامل تمام فلز بوده اند و این تمام فلز بودن باعث می شد که گوشی در مقابل ضربه مقاومت بالایی داشته باشد اما امسال آیفون های اپل به علت پشتیبانی از شارژ بی سیم با روکش شیشه ای عرضه شده اند که این روکش شیشه ای هم در آیفون ۸ ، آیفون ۸ پلاس و همینطور آیفون ۱۰ وجود دارد.

به گفته اپل شیشه استفاده شده در این آیفون ها از بهترین و قوی ترین های بازار است و در هیچ گوشی هوشمندی از این نوع شیشه استفاده نشده است و به این راحتی ها نمیشکند با این حال تا چه حد می توان به ادعا اپل اطمینان داشت.

متاسفانه نمی توان به این ادعا ها اطمینان داشت زیرا در شرایط سخت احتمال خورد شدن پشت گوشی های آیفون وجود دارد مخصوصا که اگر شیشه پشتی آیفون ۱۰ بشکند که شما برای تعویض آن باید بالای ۹۹ دلار خرج کنید.

با این حال در فیلم تست سقوطی که از آیفون ۱۰ برای شما قرار دادیم بدنه گوشی در مقابل ضربه مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داده است اما در آخر فیلم مشاهده می کنید که ضربات به آیفون ۱۰ باعث از کار افتادن فیس آیدی شده است و در روشن شدن دوربین جلو گوشی هنگ کوتاه مدتی دارد.

با این حال باز هم به این تست ها اعتمادی نکنید و اگر از آیفون ۱۰ و یا آیفون ۸ استفاده می کنید حتما برای آن قاب محافظ و یک گلس مرغوب تهیه کنید

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *