هند در حال تبدیل شدن به بزرگترین بازار گوشی موبایل

ب

هند در حال تبدیل شدن به بزرگترین بازار گوشی موبایل

همیشه کشور های پر جمعیت برای شرکت ها یک بازار خوب به حساب می آمده اند.کشور چین و هند دارای جمیت های میلیاردی هستند که آنها را به عنوان بزرگترین بازارهای فروش تبدیل کرده است.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

سامسونگ و شیائومی

کشور چین بعد از کسب کردن جایگاه آمریکا به عنوان صدر جدول پر فروش ترین بازار های جهان قرار گرفت که حالا این جایگاه دوم در حال تصاحب شدن توسط کشور هند است.

هند یک شکور پر جمعیت است که بازار گوشی های موبایل در آن روز به زور در حال پیشرفت کردن است دو برند محبوب در این کشور سامسونگ و شیائومی هستند که دوش به دوش هم در حال فروش محصولات هستند.

شرکت Canalys اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ میلادی حدود ۴۰ میلیون دستگاه گوشی موبایل وارد بازار هند شده است.که خود نشان از فروش بالای محصولات در بازار هند است.سامسونگ محبوب ترین برند در این بازار شلوغ به حساب می آید و بعد از آن با فاصله اندکی شیائومی قرار دارد.

شرکت سامسونگ و شیائومی به هم حدود ۴۶٫۵ درصد از بازار موبایل کشور هند را در اختیار خودشان دارند.

شیائومی با تبلیغات گسترده ای که در داشته است توانسته است در این رقابت به سامسونگ نزدیک شود و طبق پیش بینی احتمال دارد که از سامسونگ هم در این مورد پیشی بگیرد ولی در بازار جهانی این مورد به شدت برعکس است و سامسونگ وشیائومی با فاصله زیادی از هم قرار دارند.

اشتیاق کاربران هندی به گوشی های پایین رده خیلی بیشتر از پرچم دار ها و بالا رده ها است و برای همین اپل نتوانسته است حتی با چند برابر کردن ارسال گوشی های خودش به این کشور به فروش قابل قبولی دست پیدا کند

منبع :
gsmarena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *