اینستاگرام دیگر از اپل واچ پشتیبانی نمی کند

ب

اینستاگرام دیگر از اپل واچ پشتیبانی نمی کند

یکی از دلایلی که کاربران به خرید گجت های پوشیدنی مانند اپل واچ روی می آوردن دیدن سریع نوتیفیکیشن های برنامه های گوشی خودشان است اما خبری بدی که می توان به کاربران این گجت های زیبا داد این است که دیگر شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام از اپل واچ ها پشتیبانی نمی کند و کاربران شبکه های اجتماعی نمی توانند نوتیفیکیشن های این شبکه را در اپل واچ خود ببینند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

نوتیفیکیشن های اینستاگرام در اپل واچ نمایش داده نمی شود

بعد از بروز رسانی نسخه ۳۹٫۰ کلاینت آیفون، که همراه با مجموعه ای تغییر و تحول ها برای رفع مشکلات و مسایل این محصولات بود و که منجر به بهبود عملکرد سیتسم عامل نیز شد،اما در کنار همه این نکات مثبت، پشتیانی از شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط اپل واچ نیز حذف شد.

 

طبق گزارشی که از سایت ۹to5Mac منتشر شده است این مورد به احتمال زیاد به دلیل محدودیت های جدیدی است که برای اپل ایجاد شده است. از روز اول آوریل، به روز رسانی جدیدی برای ساعت های هوشمند اپل برای نسخه های watchOS 2 SDK و نسخه های قبلی آن منتشر شد. این به روز رسانی اپلیکیشن های ساعت هوشمند را به نسخه watchOS 4 SDK ارتقا داده است و همین مساله باعث شد که برنامه ای مانند اینستاگرام که مبتنی بر WatchKit 1.0 است، نتواند با این نسخه جدید کار کند. برنامه های شخص ثالث دیگری هم برای استفاده در این حوزه وجود ندارند و همین مساله باعث شده که اپل واچ نتواند دیگر با اینستاگرام کار کند. البته باید این مورد را نیز اضافه کنیم که در حوزه پشتیبانی از برنامه های ویدئویی یا توانایی کار با اتصال LTE هیچ مشکلی به وجود نیامده است.

 

باکمی فکر می توان به این موضوع رسید که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است برای همین این شبکه اجتماعی برای بالا بردن محبوبیت خودش در بین کاربران احتمالا مشکلات نوتیفیکیشن را نیز حل خواهد کرد اما باید منتظر ماند و دید که این اتفاق چقدر برای مدیران این شبکه اهمیت دارد.

 

همچنین کاربران اپل واچ علاقمند هستند نوتیفیکیشن های اینستاگرام را روی ساعت هوشمند خود دریافت کنند و اگر چنین اتفاقی نیفتد می تواند منجر به نارضایتی زیادی در بین کاربران اپل واچ شود و فروش این ساعت محبوب را کم کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *