بجای خرید آیفون ۸ گلکسی اس ۷ بخرید

ب

بجای خرید آیفون 8 گلکسی اس 7 بخرید

یک مجله غیر انتفاعی به نام Consumer Reports به مخاطبان خودش پیشنهاد کرده است که بجای خرید آیفون ۸ ، گلکسی اس ۷ بخرند.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

گلکسی اس ۷

طرفدارن اپل ناراحت نشوند این فقط یک پیشنهاد است یکی از مجله ها به مخاطبان خودش خرید گلکسی اس ۷ را پیشنهاد کرده است پرچم دار سال گذشته سامسونگ که از مشخصات سخت افزاری بسیار بالایی بهره می برد.

کیفیت تماس بالا به همراه عمر باتری زیاد صفحه نمایش با کیفیت شارژ سریع و بیسیم از مشخصات گلکسی اس ۷ است که با قیمتی کمتر امکانات بی شماری به شما می دهد.

یکی از برتر های گلکسی اس ۷ در مقابل آیفون ۸ را می توان قیمت متعادل و شکسته شده ی گلکسی اس ۷ دانست که بر خلاف نسخه های جدید گلکسی اس که همگی دارای صفحه نمایش خمیده هستند گلکسی اس ۷ دارای صفحه نمایش یک پارچه است این مورد را می توان برای افرادی که علاقه ای به صفحه نمایش های خمیده ندارند بسیار مهم دانست

Consumer Reports به گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس امتیاز ۸۱ داده است. آیفون ۸ اپل در کنار گلکسی اس ۷ سامسونگ امتیاز ۸۱ را کسب کرده‌اند، اما به گفته این مجله، گلکسی اس ۸ به دلیل عمر باتری بیشتر و البته کیفیت تماس بهتر به عنوان گوشی با ارزشمندتری انتخاب شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!