آموزش زبان انگلیسی درس اول Nice to meet you

ب

آموزش زبان انگلیسی درس اول Nice to meet you

زبان انگلیسی و یادگیری آموزش آن در دنیای امروز ما به یک اصل می توان گفت حیاتی بدل شده است.شما برای اینکه بتوانید به هر کشوری که دوست دارید سفر کنید و با مردم آنجا ارتباط برقرار کنید نیاز به مکالمه زبان انگلیسی دارید و یا اگر یک دانشجو هستید باید مطابق با رشته خود مقالات انگلیسی را مطالعه کنید و یا مواردی از این دست همه و همه نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند.در این مجموعه آموزشی از سایت حالا آی تی به شما دوستان زبان انگلیسی را از مقدمات تا پیشرفته آموزش خواهم داد پس در ادامه با آموزش زبان انگلیسی با سایت حالا آی تی همراه باشید.

آموزش زبان انگلیسی

آموزش های زبان انگلیسی به صورت کاملا رایگان و کامل در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار داده شده است . آموزش ها به صورت روزانه در سایت آپلود می شوند و شما می توانید با مشاهده این آموزش ها زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و یادگیری زبان انگلیسی برای شما ساده و دوست داشتنی شود.

 

آموزش زبان انگلیسی که برای دوستان سایت حالا آی تی قرار میگیرد فیلم هایی از آموزش مرحله به مرحله زبان انگلیسی است که به شما امکان این را می دهد که درک بهتری درباره زبان انگلیسی و اطلاحات لغات و حتی گرامر داشته باشید.

 

در جلسه اول از آموزش زبان انگلیسی شما با معرفی کردن خود و روش های معرفی کردن دیگران آشنا می شوید همچنین در این درس با قوائد معرفی کردن اشخاص گوناگون نیز آشنایی پیدا می کنید بعد از مشاهده این آموزش و کمی تمرین شما قادر هستید که افراد و یا خودتان را به خوبی معرفی کنید و متوجه شوید که شخص مقابل از شما درباره کدام از اطلاعات شما سوال می پرسد.

 

در ادامه می توانید آموزش زبان انگلیسی جلسه او را مشاهده کنید امیدوارم از این آموزش لذت کافی را ببرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!