قابلیت جدید ارسال استوری اینستاگرام به واتس اپ

ب

قابلیت جدید ارسال استوری اینستاگرام به واتس اپ

شرکت فیسبوک که حالا مالک شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام‌ رسان واتساپ است در حال تلاش برای روش‌های جدید لینک کردن این سرویس‌های محبوب به یکدیگراست. در ماه اکتبر امکان پست کردن استوری‌ها مستقیماً از اینستاگرام به فیسبوک فراهم شده بود و اکنون قابلیت جدید دیگری توسط این شرکت در حال تست است که امکان پست کردن مستقیم استوری‌های اینستاگرام به واتساپ را ممکن می کند.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

استوری های اینستاگرام را به واتس اپ ارسال کنید

طبق گزارش‌های منتشر شده این قابلیت جدید، به صورت رمزنگاری شده به اجرا در می‌آید و استوری‌هایی که تحت عنوان استاتوس در واتساپ به نمایش در می‌آیند پس از ۲۴ ساعت از معرض دید خارج می‌شوند.

 

یکی از سخنگویان شرکت در این خصوص اظهار داشته: ما همواره به دنبال یافتن راه‌های جدید جهت بهبود تجربه کاربری در اینستاگرام و تسهیل به اشتراک گذاشتن لحظات خوشایند برای کاربرانمان بوده و هستیم.

 

البته فیسبوک اعلام کرده که این قابلیت فعلاً در دسترس کاربران اندکی قرار گرفته (مشخصاً در کشور پرتغال و برخی دیگر از کشورهای پرتغالی زبان) و برای این دسته از افراد آپشن جدیدی جهت ارسال استوری از اینستاگرام به واتساپ در قالب یک استاتوس اضافه شده است.

 

به نظر می‌رسد یکی از دلایل انگیزشی فیسبوک برای ایجاد چنین امکانی، ترغیب کاربران به تولید استوری‌های بیشتر و افزایش تعداد کاربران فعال اینستاگرام از این طریق باشد. همچنین این امر می‌تواند سبب شود از این پس استاتوس واتساپ نیز بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و آمار ۳۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه‌ی آن افزایش یابد.

 

البته تمامی این‌ها مشروط بر آن است که در پایان این دوره آزمایشی، نتایج برای سران فیسبوک راضی کننده باشد و دلیل کافی برای فراگیر کردن این قابلیت جدید را به آن‌ها بدهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!