امکان ارسال درخواست برای شرکت در لایو استوری

ب

امکان ارسال درخواست برای شرکت در لایو استوری

شبکه اجتماعی اینستاگرام ، یکی ازبهترین و  محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که این روزها تقریبا اکثر افراد در آن عضو هستند ، یکی از ویژگی جالب در این شبکه اجتماعی قابلیت پخش زنده یا Live است و از این پس می‌توانید به کسی که در حال پخش ویدئوی زنده است ، درخواست پیوستن دهید.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

امکان جدیدی که به لایو استوری اینستاگرام اضافه شده است

شبکه اجتماعی اینستاگرام در سال گذشته قابلیت پخش زنده یا «Live» را به استوری خود اضافه کرد. در اوایل ماه آبان بود که قابلیت جدیدی به پخش زنده اضافه کرد که امکان پخش زنده به صورت مشترک بین دو کاربر را ایجاد می کرد.

یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که به پخش زنده اینستاگرام اضافه شد ، به کاربری که پخش زنده گذاشته است این امکان را می دهد که دکمه درخواست پیوستن را می دهد . افرادی که این شخص را دنبال می‌کنند ، می توانند با قبول کردن درخواست ، در پخش زنده با این کاربر مشترک شوند.

البته در این ویژگی جدید امکان ارسال درخواست از طرف کسی که درحال تماشای پخش زنده هست وجود دارد. برای مثال ، یک فرد مشهور ، زمانی که پخش زنده را فعال می‌کند ، باحجم زیادی از درخواست های لایو روبرو خواهد شد و می‌تواند یک نفر را به میل خودش انتخاب کند و با او در پخش زنده خود مشترک شود.

شاید این ویژگی ممکن است باعث نگرانی‌هایی هم در این خصوص داشته باشد که کدام کاربر به درخواست شما برای پیوستن به پخش زنده پاسخ مثبت خواهد داد و شخصی که با شما در لایو مشترک خواهد شد چه رفتار و برخوردی خواهد داشت. اینستاگرام در نظر دارد برای رفع این نگرانی ، یک تاخیر ۲ یا ۳ ثانیه ای قرار دهد که به میزبان مجوز بوت کردن مهمان در صورت بروز رفتار نامناسب را خواهد داد.

این قابلیت جدید تنها برای افرادی که در اینستاگرام یک دیگر را دنبال می‌کنند امکان پذیر است و در نتیجه شخصی که پخش کننده Live را دنبال نمی‌کند نمی‌تواند درخواست پیوستن به پخش را ارسال کند.

منبع :
techcrunch

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!