ارسال پست های زمان بندی شده در اینستاگرام

ب

ارسال پست های زمان بندی شده در اینستاگرام

اگر حساب کاربری اینستاگرام شرکتی را مدیریت می‌کنید، یا اینکه یک از اینستاگرام درآمدزایی می‌کنید، احتمالا از حرکت جدید این شبکه‌ی اجتماعی شما را خوشحال خواهد کرد. اینستاگرام از این پس می‌گذارد حساب‌های کاربری تجاری (Business profiles) پست‌های خود را طبق زمان‌بندی ارسال کنند.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام برای حساب های تجاری

اینستاگرام این خبر را در وبلاگ خود اعلام کرده است که این قابلیت فعلا فقط برای عکس‌ها فعال است و نمی‌توانید ویدیوها را زمان‌بندی کنید.موضوع دیگر این است که بدون استفاده از ابزارهای مدیریت اینستاگرام و سرویس‌های خارج از این شبکه‌ی اجتماعی، امکان زمان‌بندی وجود ندارد پست ها وجود ندارد یعنی قرار نیست پست‌ها را در خود اپ زمان‌بندی کنید. هر شرکتی که سرویس‌های مدیریت اینستاگرام ارایه می‌دهد و بخشی از برنامه‌ی Facebook Marketing Partner یا Instagram Partner است به قابلیت زمان‌بندی پست دسترسی خواهد داشت.

 

اگر شماهم از کاربران حساب های تجاری اینستاگرام هستید این ویژگی بدرد شما می خورد ولی هنوز این ویژگی برای تمامی کاربران در دسترس نیست و تا ماه های آینده باید منتظر اضافه شدن این ویژگی برای سایر کاربران به صورت عمومی باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *