اسکرین شات در اندروید ۸٫۰ اوریو سامسونگ

ب

اسکرین شات در اندروید 8.0 اوریو سامسونگ

سامسونگ همیشه یکی از بهترین شرکت ها در تحول کلی سیستم عامل بوده است و آپدیت های ساسمونگ همیشه چند قدم جلوتر از نسخه های جدید اندروید بوده است.قابلیت هایی که سامسونگ در گوشی های خودش ایجاد کرده است به مرور به نسخه های خام اندروید بعد از مدت ها راه پیدا کرده است حالا در نسخه جدید اندروید یعنی اندروید ۸٫۰ اوریو سامسونگ قابلت جدیدی به اسکرین شات گرفتن در گوشی ها قرار داده است که باعث می شود شما راحت تر متوجه شوید اسکرین شات مربوطه برای کدام بخش از تلفن همراه شماست پس در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

قابلیت جدیدی که به اسکرین شات های سامسونگ اضافه می شود

به تازگی سایت سم موبایل یکی از قابلیت های جدید اندروید ۸٫۰ اوریو را در گلکسی های سامسونگ به نمایش گذاشته است که به کاربران کمک می کند تا بهتر و راحت تر متوجه شود اسکرین شات مربوطه آنها برای کدام بخش از تلفن آنهاست.

 

برای مثال در گذشته وقتی شما از گوشی خود یک اسکرین شات تهیه می کردید یک نام پیش فرض بر روی اسکرین شات شما مانند :”Screenshot_20171208-133036″ قرار می گرفت اما حالا نام برنامه ای که از آن اسکرین شات تهیه می شود بر روی اسم عکس قرار میگیرد مانند :”Screenshot_YouTube” و باعث ساماندهی بهتر شما بر روی عکس هایتان می شود به عکس زیر توجه کنید.

اسکرین شات در اندروید 8.0 اوریو سامسونگ

از این پس برنامه ای که در آن اسکرین شات تهیه می کنید اسم آن در قسمت نام عکس لحاظ می شود همانطور که در عکس بالا مشاهده کردید اسکرین شات در برنامه یوتیوب گرفته شده است.

این یکی از نکات ریز و البته کاربردی آپدیت اندروید ۸٫۰ اوریو است که به زودی به صورت عمومی برای کاربران پرچم دار گوشی های سامسونگ عرضه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!