ارسال همزمان چندین توییت در توییتر

ب

ارسال همزمان چندین توییت در توییتر

توییتر یکی از شبک های اجتماعی و محبوب است که بیشتر برای اطلاع رسانی از آن استفاده می شود.این شبکه اجتماعی در سال های گذشته به ویژه در ماه های گذشته امکانات و ویژگی های زیادی را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده که هم بتواند با شبکه های اجتماعی دیگر نظیر اینستاگرام رقابت کند و هم برای کاربران خودش تجربه کاربری بهتری را به ارمغان بیاورد در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

ویژگی ارسال چند توییت به توییتر اضافه شد

در آخرین نسخه از برنامه توییتر شما می توانید به صورت همزمان چندین توییت ارسال کنید و این یک ویژگی تازه است که بعد از آپدیت کردن برنامه در اختیار شما قرار میگیرد این امکان به همراه ارتقا توییت هایی ارسالی از ۱۴۰ کارکتر به ۲۸۰ کارکتر ارتقا کرده در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

 

بعد از آپدیت اپلیکیشن تویتتر در قسمت ارسال توییت شما یک گزینه دیگر نیز به شکل + اضافه شده است که با لمس این گزینه می توانید توییت های بیشتری را بنویسید.این ویژگی جدید برای افرادی که از محدودیت ۲۸۰ کارکتری توییتر شکایت داشته اند نیز مفید است و می توانند توسط این ویژگی تعداد کلمات بیشتری را در چند توییت پست کنند.

 

اگر شما هم از کاربران توییتر هستید و هنوز این ویژگی برای شما فعال نشده است حتما این برنامه را آپدیت کنید تا بتوانید از ویژگی مذکور استفاده نمائید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!