مشکل روشن شدن ناگهانی صفحه نمایش گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus

ب

مشکل روشن شدن ناگهانی صفحه نمایش گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus

خطای انسانی در تمام محصولات رده بالا و رده پایین وجود دارد ولی قیمت این محصولات باعث بالا رفتن و یا پایین آمدن انتظارات می شود مشخص است یک گوشی با قیمت نزدیک به ۱۰۰۰ دلار با وجود کمترین مشکلات هم تیتر رسانه های خبری می شود.این بار پرچم داران زیبای سامسونگ یعنی گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus با مشکل روشن شدن ناگهانی صفحه نمایش توجه بسیاری از رسانه ها را به خودشان جلب کرده اند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

روشن شدن ناگهانی صفحه نمایش گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus و گلکسی Note 8

در آپدیت نرم افزاری ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ مشکلاتی برای گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus و البته گلکسی نوت ۸ اتفاق افتاد که گوشی بدونه دست زدن به آن صفحه نمایشش حدود ۱۰ ثانیه روشن می شود و دوباره خاموش می شود این روشن و خاموش شدن به صورتی است که نور صفحه نمایش در بیشترین میزان خودش قرار دارد و این باعث کم شدن شارژ باتری گوشی می شود.

 

البته این مشکل زیاد جدی نبوده است و تعداد بسیار کمی از کاربران این اتفاق افتاده است با این حال این مشکل را نمی توان یک مشکل حل نشدی سخت افزاری دانست و می توان با اطمینان خاطر گفت این مشکل با یک آپدیت نرم افزاری حل خواهد شد.

 

اگر شماهم از کاربران گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus هستید و با این مشکل مواجه شده اید به قسمت آپدیت نرم افزاری گوشی خود مراجعه کنید تا اگر آپدیت جدیدی از سمت سامسونگ ارسال شده است بتواند مشکل شما را حل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!