مشکل باتری در iOS 11 بسیار جدی است

ب

مشکل باتری در iOS 11 بسیار جدی است

یکی از ویژگی های خوب آیفون های اپل برخلاف اندروید آپدیت به موقع و سریع و همچنین منظم سیستم عامل است که چند سالی شما را از خرید گوشی جدید بی نیاز می کند.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

مشکل باتری در iOS 11

کاربران همیشه مشتاق آپدیت های جدید سیستم عامل iOS آیفون یا گجت های مبتنی خودشان بر iOS هستند تا امکانات و ویژگی های جدید سیستم عامل محبوبشان را محک بزنند.

اما این آپدیت ها همیشه بدونه مشکل نیستند و گاهی اوقات باعث سر دردهای بی خودی برای کاربران هستند.اپل به رسم هر سال خودش نسخه جدیدی از iOS را با آیفون های جدیدش معرفی می کند که ویژگی ها و امکانات جدیدی به آن اضافه می کند.سال ۲۰۱۷ با عرضه iOS 11 کاربران توانستند گجت های مبتنی بر iOS خودشان را به این نسخه از سیستم عامل محبوب ارتقا دهند اما بعد از مدتی مشکلات این سیستم عامل مشخص شد.

یکی از مشکلاتی که کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند خالی شدن زود به هنگام باتری گوشی است که موج اعتراض های کاربران را به همراه داشته است.این مشکل ممکن است به دلیل ویژگی Spotlight است که نیازمند بارگذاری مجدد همه فایل‌های دستگاه و بازنگری مجدد مکانیزم شارژ باتری است.این مشکلات را نمی توان زیاد بزرگ شمرد چرا که با ارائه آپدیت ها به سرعت این مشکلات حل می شوند.

مشکل باتری در iOS 11 بسیار جدی است

یکی از شرکت های مطرح به نام Wandera تحقیقی در این باره انجام داده است که به گفته خودشان حدود ۵۰۰٫۰۰۰ کاربر را با استفاده های معمولی و زیاد پیدا کرده است و بر اساس نرخ تخلیه باتری برای iOS 11 حدود ۹۶ دقیقه می باشد.درحالی که این مقدار در iOS 10 حدود ۲۴۰ دقیقه می باشد.همانطور که مشاهده می کنید می توان گفت مشکل خالی کردن باتری در iOS 11 مورد بسیار جدی است که اپل باید آن را به زودی برطرف نماید.

البته آپدیت جدیدی از سیستم عامل iOS 11 منتشر شده است که مشکلات بخش ایمیل را برطرف کرده است ولی خبری از رفع مشکل باتری نبوده است.اگر شماهم از کاربران گجت های اپل هستید بهتر است که چند وقتی منتظر رفع مشکلات باتری در ورژن جدید iOS باشید و بعد به این سیستم عامل جدید گوچ کنید.

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!