بسته بندی آیفون ۱۰ در سایت اپل مشاهده شد

ب

کلید هومی که ده سالی است که در تمام آیفون های معرفی شده تا به اکنون دیده ایم.حالا اپل برای ده سالگی آیفون انقلابی در طراحی خودش ایجاد کرد و درکناره چهره ی نام و آشنای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از آیفون جدیدی به نام آیفون ۱۰ نیز رونمایی کرد برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با سایت حالا آی تی همراه باشید.

iPhone 10

بعضی از کاربران اینگونه می گویند که آیفون ۱۰ هدیه اپل برای تولد ده سالگی اپل است که می توان گفت تا حدودی این حرف درست است.کلید هوم گوشی به همراه تاچ آیدی حذف شده است و صفحه نمایش تمام پنل جلویی را در بر گرفته است و به جای استفاده از تاچ آیدی محصول جدیدی در آیفون ۱۰ مورده استفاده قرار گرفته است به اسم فیس آیدی که با اسکن چهره کاربر قفل گوشی را برای شما باز می کند.

بعد از رونمایی از آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس بعد از چند روز به صورت جهانی عرضه شدند ، اما آیفون ۱۰ هنوز عرضه نشده است و کاربران باید تا ۲۷ اکتبر برای پیش خرید این آیفون زیبا منتظر بمانند.

شاید یکی از دلایل عرضه دیر به هنگام آیفون ۱۰ پیچیدگی های امکان جدید اپل یعنی فیس آیدی است که زمان عرضه این آیفون را به تاخیر انداخته است.

حالا در سایت اپل عکسی از جعبه آیفون ۱۰ به نمایش گذاشته شده است که در پایین می توانید مشاهده کنید.برخلاف آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که عکس از پشت گوشی را بر روی جعبه گوشی قرار دارد حالا عکسی از پنل جلویی گوشی را در روی جعبه آیفون ۱۰ مشاهده می کنیم.

بسته بندی آیفون 10 در سایت اپل مشاهده شد

طبق پیش بینی های کارشناسان آیفون ۱۰ بعد از عرضه جهانی رکورد بسیار بالایی در فروش خواهد زد با این حال باید منتظر ماند و دید که کاربران چگونه از محصول جدید اپل استقبال می کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!