بروز رسانی جدید iOS مشکل کندی سرعت آیفون های قدیمی را حل می کند

ب

بروز رسانی جدید iOS مشکل کندی سرعت آیفون های قدیمی را حل می کند

بعد از نا رضایتی بسیاری از کاربران درباره افت سرعت گوشی های آیفونی که از باتری های قدیمی استفاده می کنند و عذرخواهی های اپل و همچنین پیشنهاد تعویض باتری با ۵۰ درصد تخفیف نتوانست رضایت کاربران را به دست بیاورد برای همین مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک خودش رسما اعلام کرد که در بروز رسانی ماه آینده iOS مشکل کندی سرعت کاربران به کلی رفع می شود.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

بروز رسانی جدید iOS رفع مشکل کندی سرعت آیفون های قدیمی

همانطور که اطلاع دارید گوشی های آیفون قدیمی که از باتری های ضعیف استفاده می کنند برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی دستگاه افت سرعت بر روی آنها در بروز رسانی های نرم افزاری قرار می گرفت تا دستگاه حالت پایدار و روشن داشته باشد اما این افت سرعت با تعویض باتری گوشی قابل حل شدن است ولی اگر به هر دلیل شم نتوانید باتری گوشی خود را تعویض کنید باید با سرعت کند آن را تحمل کنید.

بعد شکایت های بسیاری که از شرکت اپل در تمام جهان ارائه شد تیم کوک مدیرعامل فعلی اپل به صورت رسمی اعلام کرد که در بروز رسانی iOS جدید که در ماه آینده نسخه بتای آن عرضه می شود کاربران برای همیشه از کندی سرعت آیفون ها با باتری های قدیمی خلاص می شوند.

 

تیم کوک می گوید که : ما با کاربران خود فضایی شفاف داریم و اگر باتری تلفن هوشمند آنها سالم باشد اصلا نیازی به تعویض آن ندارند. همان طور که پیش از این نیز اعلام شد ،مساله خاموش شدن های ناگهانی گوشی، ما را بر این داشت تا چنین تصمیمی بگیریم و در نهایت طی بیانیه ای عذرخواهی رسمی خود را از کاربران منتشر کردیم. کاربران به زودی با بروز رسانی نسخه جدید iOS می توانند برای همیشه از این مساله خلاص شوند.

 

احتمالا این بروز رسانی در بهمن ماه منتشر شود.اگر شماهم از کاربران گوشی های قدیمی آیفون هستید و کندی سرعت احساس می کنید می توانید با تعویض باتری به وسیله افراد متخصص باتری آیفون خود را تعویض کنید و اگر به هر دلیل امکان تعویض باتری برای شما نیست می توانید تا ماه آینده منتظر بمانید تا اپل به وعده خودش عمل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!