مشکل تاچ آیفون ۱۰ در هوای سرد

ب

مشکل تاچ آیفون 10 در هوای سرد

به گفته تعدادی از کاربران گوشی آیفون ۱۰ آنها در هوای سرد مشکل تاچ دارد و لمس گوشی بعد از باز شدن چند لحظه ای کار نمی کند و بعد شروع به کار کردن می کند اپل این موضوع را تایید کرده است و به زودی آپدیتی توسط اپل برای حل این مشکل در آیفون ۱۰ ارائه خواهد شد.در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید

مشکل تاچ در آیفون ۱۰

تا به حال این اتفاق نیفتاده بود که اپل به یک مشکل با این سرعت پاسخ بدهد و آن را تایید کند گویا مشکل جدی است و اپل سعی در حل آن دارد.همانطور که قبل تر اشاره کردیم تعدادی از کاربران در هوای سرد نمی توانند با تاچ گوشی کار کنند که این مشکل به زودی با ارائه آپدیت های نرم ازاری حل خواهد شد.

در مورد این اتفاق اپل گفته است :

ما از این مشکل که صفحه‌ی آیفون X بعد از قرار گرفتن ناگهانی در معرض هوای سرد به لمس واکنش نشان نمی‌دهد اطلاع داریم. صفحه پس از چند ثانیه به حالت عادی بازمی‌گردد. در به‌روزرسانی آینده این مشکل را حل خواهیم کرد.

بعضی از کاربران در انجمن ها گفته اند که دلیل این اتفاق شاید دوربین مادون قرمز و حسگر نور در جلوی گوشی استفاده می‌کند و در شرایط نوری متفاوت این مشکل پیش می آید.گفته‌اند شاید تمام آیفون‌ها خارج از بازه‌ی دمای پیشنهاد شده‌ی اپل یعنی ۳۲ تا ۹۵ درجه‌ی فارنهایت دچار مشکل شوند اما چون این دستگاه دکمه‌ی فیزیکی هوم ندارد مشکل بیشتر به چشم می‌آید.

حال کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند باید تا ارائه آپدیت جدید اپل برای گوشی های آیفون ۱۰ منتظر باشند.

منبع :
theverge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!