اندروید گو چیست

ب

اندروید گو چیست

کشور هند یکی از پرجمعیت ترین کشور هاست که بازار پر رقابتی در آن وجود دارد گوگل هم با آینده نگری های که دارد می خواهد این بازار وسیع را از دست ندهد برای همین گوگل خودش را برای حجم وسیعی از کاربران هندی در ۵ ساله آینده آماده کرده است پروژه اندروید گو را می توان یکی از همین آینده نگری های گوگل دانست این شرکت با ارائه اندرویدی سبک تر برای گوشی های میان رده و پایین رده قصد دارد تا گوشی های هوشمند با قیمت بسیار پایین را در کشور هند به فروش برساند در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

اندروید گو

اندروید گو در واقع همان نسخه اندروید استاندارد است ولی برای گوشی هایی با پردازنده و رم پایین بهینه سازی شده است اندروید گو به راحتی می تواند بر روی رم های ۵۱۲ مگابایت و ۱ گیگابایت به راحتی کار کند.

گوگل حتی اپ های سرویس های خودش را برای اندروید گو به صورت بهینه از دوباره از صفر نوشته است و این اپ ها نسبت به اپ هایی که در نسخه اصلی اندروید وجود دارد حجم کمتری دارند.

اندروید گو چیست

البته گفتنی است که اندروید گو به صورت کامل از گوگل استور بهره می برد و کاربران مشکلی در استفاده از برنامه های دیگر ندارد.گویا گوگل قصد دارد با اندروید گو در بازار هند گوشی هایی با قیمت ۳۰ دلار به فروش برساند.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!