آیا سنسور جدید در گلکسی اس ۹ استفاد خواهد شد

ب

آیا سنسور جدید در گلکسی اس 9 استفاد خواهد شد

هرچقدر به زمان رونمایی پرچم داران مطرح گوشی های موبایل نزدیک تر می شویم شایعات زیادی درباره آنها به بیرون درز پیدا می کند که البته گاهی این شایعات درست از آب در می آیند حالا با اینکه چند ماهی به معرفی سری جدید پرچم دار گلکسی اس یعنی گلکسی اس ۹ مانده است شایعاتی مبنی بر وجود یک سنسور جدید در گلکسی اس ۹ به میان آمده است در ادامه با سایت حالا آی تی همراه باشید.

گلکسی اس ۹

مشخص نیست که سنسور جدید و مورد استفاده در گلکسی اس ۹ چیست ولی با این حال طبق مواردی که از پروفایل لینکدین سامسونگ مشخص است سامسونگ در حال استفاده از یک سنسور جدید است و جالب تر اینجاست که سامسونگ از هم اکنون توجه ویژه ای به گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۱ دارد باید دید پرچم داران بعدی سامسونگ چه قابلیت های جدیدی را در رقابت شدید بازار می خواهد رو کنند.

تا اکنون هیچگونه جزئیاتی نسبت به سنسور مورد استفاده در گلکسی اس ۹ منتشر نشده است و نمی توان گفت این سنسور قرار است چه کاری در گوشی شما انجام دهد برای مثال سامسونگ در پرچم داران امسال خودش که در ۲۰۱۷ معرفی کرد یعنی گلکسی اس ۸ ، گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ از اسنکر عنبیه چشم استفاده کرد.

 

یکی از مواردی که در مورد گلکسی اس ۹ معرفی می شود قابلیت اینترنت اشیاء است که امکانات جالبی را به همراه دار.با این وجود همانطور که قبل تر گفتم اطلاعاتی در مورد سنسور جدید مورد استفاده سامسونگ در گلکسی اس ۹ منتشر نشده ولی برخی بر این باور هستند که سامسونگ اسکنر اثر انگشت را به زیر صفحه نمایش منتقل می کند ولی این مورد بیشتر در گلکسی نوت ۹ به نظر اتفاق خواهد افتاد.

 

با این حال چند ماهی تا به عرضه گلکسی اس ۹ باید منتظر ماند و دید شاهکار جدید سامسونگ چگونه می خواهد در مقابل آیفون ۱۰ اپل ظاهر شود و توجه ها را به خودش جلب کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!