ویندوز ۱۰ موبایل جزو اولیت های ماکروسافت نیست

ب

ویندوز 10 موبایل جزو اولیت های ماکروسافت نیست

مارکروسافت به دلیل نداشتن نظم در یک حوزه فناوری این چند سال به مشکلات زیادی خورده است در حالی که گوگل و اپل همیشه با داشتن نظم و مقررات مربوط به خودشان روز به روز در حال پیشرفت کردن هستند.ماکروسافت که از این قافله عقب مانده است حالا دیگر ویندوز ۱۰ موبایل خودش را کنار گذاشته و بروز رسانی ها فقط برای رفع باگ ها و مشکلات امنیتی آن ارائه می شود و امکان جدیدی به این سیستم عامل اضافه نمی شود.در ادامه با حالا آی تی همراه باشید.

 

ماکروسافت با کنار گذاشتن گجت هایی که از سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می کردند عملا به این نسخه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل پایان داد.ماکروسافت در کنفرانس بیلد در سال ۲۰۱۷ هم صحبتی از ویندوز ۱۰ موبایل به میان نیاورد.یکی از مدیران بخش موبایل ماکروسافت به اسم جو بلفیوره گفت بود که ویندوز موبایل همچنان زنده است بر روز رسانی می شود ولی امکانات جدید به آن اضافه نمی شود فقط برای رفع باگ ها و مشکلات نرم افزاری به روز رسانی هایی انجام می شود.

 

یکی از دلایل اصلی در ارائه آپدیت های ویژه برای ویندوز ۱۰ موبایل که توسط مدیر ارشد ویندوز فون ماکروسافت گفته شده است.فرایند سخت برنامه نویسی برای این سیستم عامل به همراه تعداد کم کاربران است که برنامه نویس ها برای این سیستم عامل رقبتی برای نوشتن برنامه ندارند حتی ماکروسافت با قرار دادن پول برای برنامه نویس ها نتوانست برنامه نویس ها را به سمت برنامه نویسی برای این سیستم عامل موبایلی تشویق کند.

 

در ادامه توییت این شخص را می توانید مشاهده کنید:

Of course we’ll continue to support the platform.. bug fixes, security updates, etc. But building new features/hw aren’t the focus. ? https://t.co/0CH9TZdIFuJoe Belfiore (@joebelfiore) October 8, 2017

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *